اجرای کلیه تست های روانشناسی

دسته بندی ها :
اجرای کلیه تست های روانشناسی

این روزها بازار های خیلی داغ شده. و تقریباً اکثر تست ها به صورت آنلاین در سایت های مختلف اجرا می شوند. اما مبحث آزمون‌های روانی آنقدر پیچیده و حساس است که فقط یک متخصص می تواند شما را مورد آنالیز قرار دهد و ارزیابی کند. به همین دلیل اگر قصد انتخاب رشته تحصیلی خود را دارید و می خواهید از طریق تست های استعداد یابی و سنجش به انتخاب رشته مناسب دست پیدا کنید، یا اگر قصد انتخاب دارید و می‌خواهید او را از نظر روانشناسی مورد ارزیابی قرار دهید، یا اگر برای یا اختلال روحی و روانی خود یا عزیزانتان نیازمند اجرای تست های روانشناختی هستید، پیشنهاد می کنیم حتماً از یک متخصص حرفه ای کمک بگیرید.

مرکز مهر و روشنایی تخصصی ترین خدمات را در جهت اجرای تست ها و آزمون های روانشناسی، هوش، استعداد یابی، شخصیت و … در کلیه رده‌های سنی، خدمت شما عزیزان ارائه می‌دهد. ضمناً خدمت شما عزیزان عرض کنیم که هیچ گاه برای گیری های مهم، به یک تست اکتفا نکنید و اجازه دهید که متخصصین ما پکیج کاملی از ابزارهای تشخیصی را برای شما استفاده کنند.

بهترین حالت ممکن برای اجرای تست، مراجعه حضوری به کلینیک می باشد. چرا که متخصصین ما علاوه بر اجرای تست، مصاحبه بالینی کاملی نیز از شما به عمل می‌آورند. برای دریافت وقت حضوری لطفا با شماره 09124197027 تماس بگیرید.

اما اگر به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری به کلینیک را ندارید، می‌توانید با پشتیبانی تماس بگیرید. و بعد از تکمیل مراحل ثبت نام، مشاورین ما با شما تماس می‌گیرند.

لیست هزینه تست های روانشناسی به شرح زیر است :

پکیج کامل تست های مربوط به انتخاب همسر  (500 هزار تومان)

پکیج کامل تست های مربوط به هوش و استعداد (300 هزار تومان)

پکیج کامل تست های مربوط به تشخیص (700 هزار تومان)

مطالب مرتبط

نظرات شما

0
X