شکلات تلخ : من حسودم و از همه متنفرم

شکلات تلخسلام خانم جعفری. مشکل من اینه که شدیدا حسودم اونقدر که حتی دیگه تحمل کنار دوستام موندن رو ندارم از همشون متنفرم.چیکار کنم دست خودم نیست. من خیلی تنهام!

پاسخدوست خوبم سلام. می فهمم که خیلی تنهایی و خیلی سختی می کشی. درک می کنم که دست خودت نیست اما تابحال به این فکر کردی که چرا حسودی؟ یا چرا از آدمها متنفری؟ شاید چون از خودت نفرت داری این احساس رو به آدمها فرافکنی می‌کنی. کمی فکر کن. شاید از طرف خانواده یا دیگران آنقدر سرزنش شدی و احساس منفی نسبت به خودت داری که این احساس منفی در تو نسبت به دیگران بروز می کند. به سوالم فکر کن و با خودت صادق باش. باید مسأله ات را با خودت حل کنی و با خودت به نتیجه برسی. چون این حق تو است که از نعمت دوست داشتن و آرامش بهره ببری عزیزم!  پیشنهاد می کنم به صورت حضوری نزد یک برو و از او کمک بخواه. این مسأله را جدی بگیر و از کنار آن ساده عبور نکن. گاهی اوقات گره های درونی زیادی در درون ما پنهان هستند که ما متوجه اونها نیستیم. ولی یک می تونه بهت کمک کنه که این گره ها باز شن و زخم هایی که تا به حال به قلبت وارد شدن و باعث شدن که تو نتونی خودت رو دوست داشته باشی، درمان بشن.

اگر تهران زندگی می کنی می تونی بیای کلینیک. تا من کمکت کنم. یا اگر حضوری سختته می تونی با پشتیبانی تماس بگیری و وقت مشاوره تلفنی بگیری تا با هم بیشتر صحبت کنیم. فعلا تو رو به خدای مهربان می سپارم.

مطالب مرتبط

نظرات شما

0
X