مشاوره کامل ازدواج

دسته بندی ها :
مشاوره کامل ازدواج

به جرأت می توان گفت که ازدواج یکی از مهمترین تصمیمات زندگی هر انسانی است. و در خیلی از ها شاید مهم ترین تصمیم! اگر شما مناسبی برای خود انتخاب کنید، بزرگترین لطف را در حق خودتان، فرزندان آینده و حتی اطرافیانتان کرده اید. چون مشکلات زناشویی حقیقتاً زمینه ساز مشکلات بسیار بزرگتر زندگی شما خواهند بود. به همین دلیل ما هستیم تا شما را در راه انتخاب مناسب ترین همسر همراهی کنیم.

مشاورین ما با استفاده از آزمون های تخصصی و جلسات متعدد به شما در مسیر انتخاب همسر مناسب کمک می کنند.

و اما اگر ازدواج کرده اید اما با همسر خود مشکل دارید، متخصصین ما تمام تلاش خود را به خواهند گرفت تا شما حل شده یا به حداقل برسند.

شما در ازای پرداخت تنها 500 هزار تومان می توانید به مدت یک ماه، از کلیه خدمات تخصصی روانشناختی در این زمینه برخوردار شوید.

پکیج کامل های ازدواج 500 هزار تومان می باشد. اما در صورتی که عضویت یک ماهه را خریداری کنید، علاوه بر دریافت تخصصی ترین مشاوره به صورت آنلاین و شبانه روزی به مدت یک ماه، می توانید تست های ازدواج را با مبلغ 200 هزار تومان خریداری کنید.

جهت ثبت نام لطفا مبلغ مورد نظر را به شماره کارت 6362141048740337 به نام واریز کرده و با سپس با شماره 09124197027 تماس بگیرید. تا ثبت نام شما تکمیل گردد و مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

از اینکه در این مسیر مهم اجازه می دهید همراهتان باشیم، صمیمانه سپاسگزاریم.

مطالب مرتبط

نظرات شما

0
X